Minu soovitused

Tere.
Tegin enda jaoks sellise teema kus ma kirjutan kõik soovitused meeskonnale mis võiks juurde tulla või lisada serverisse kui seda veel pole.
Iga soovituse kirjutamiseks muudan teemat.

Soovituse nimi: Crazy Enchantments
Asukoht: Prison
Soovitus: Lisada Prison serverisse Crazy Enchantments mis on väga hullud enchantid mis teevad su armorit ja tööriistu tugevamaks. Neid saad osta XP levelite eest.
Ei hakkanud ärakirja tegema ja jätsin ka teile natukene lugeda, et saaksite ise ka aimu kuidas seda kasutada ja kuidas see peaks töötama ja mida ta siis otseselt teeb.
Muu informatsioon: https://github.com/kicjow/Crazy-Enchantments/wiki
Enchantide info: https://github.com/kicjow/Crazy-Enchantments/wiki/Enchantment-Information-Page (sellelt leheküljelt saate informatsiooni enchantide kohta. Täpsemalt sellest, et mis on nende miinused ja mis on nende plussid)

Soovituse nimi: Abi saamine
Asukoht: Foorum
Soovitus: Tehke foorumi mingi süsteem, et oleks nagu kuskil kastike näiteks all paremas/vasakus nurgas ja siis selle pealkiri on Abi või lisage sinna VikingMC pealehele kus see menüü siis sinna see Abi. Sinna saaksid kirjutada kõik kes vajavad abi ja on kiirelt vaja tegutseda. Näiteks DirolGaming on hetkel foorumis aga serveris ei ole siis oleks seda hea kasutada. Siis käib mingi heli nagu facebookis. Seda kuulevad siis ainult need meeskonna liikmed kes on hetkel foorumis. Siis neil läheb see kast punaseks. Siis nad vajutavad kasti peale ja siis seal on ! märk mis näitab mängija teavitust ja seal kõrval on + märk millele vajutades saab meeskond kohe reageeride ja - märk, et meeskond saab eirata teavitust kui see ei ole vajalik. Seda saab vajutada 1 meeskonna liige. Ja kõige kiirem saab abistada mängijaid või karistada reeglite rikkujaid. Lisan ka veel selle, et mängija võiks saada kirjutada sinna iga 10 minuti tagant, et ei tekiks spammi. Meeskonna liikmed saavad reageeride igale teavitusele.

@kickass Foorumisse on lisatud nüüd vestlusaken (üleval riba peal peaks olema nüüd "Vestlusaken" valik).

@dirolgaming
Aitäh, et vastasite.
No see shoutbox oleks jah siis parem idee, sest nagu mainisite meeskond on aktiivne ja discordist saab kiiremini ja parema informatsiooni.
Aitöh.

Esimene soovitus:

Sarnane süsteem on tulekul, kuid rohkem custom lahendusena. Nimelt on võimalik mängijatel suvalistel hetkedel leida plokke lõhkudes kaste, need kastid sisaldavad erinevaid esemeid, mis teevad Prisonis mängimise hõlpsamaks. Samuti on selline väike pood, kus mängijad saavad osta endale vägagi spetsiifilise ja custom enchante, mida tavalises Minecraftis isegi ei eksisteeri. Tulevad enchantid:

  • Block Experience: This enchantment gives you EXP when you break blocks
  • Tier: This enchantment gives you a tier block above the block you mined (defined in config)
  • AutoSmelt: This enchantment gives you the auto-smelt ability
  • FortuneBlocks: This enchantment gives you fortune blocks
  • Infinity: This enchantment gives you infinite durability on your pickaxe
  • InvHack: This enchantment has a chance to fill your inventory with the block you just mined by a lot
  • Luck: This enchantment increases your luck on finding crates

Teine soovitus:
Abi saamise idee on omaette väga hea, kuid samas ei näe ma eriti suurt mõtet nii suurele süsteemile. Kuna enamjaolt on meeskonnaliikmed, kui ka Mina serveris aktiivsed, ei usu, et süsteem oleks kasulik arvestades seda, et Discordis on võimalik abi kiiremini veel küsida, kuna suurema tõenäosususega on Discordis meeskonnaliige sees, kui foorumis või kodulehel.
Võin lisada Shoutboxi foorumisse, mis oleks sama põhimõttega, kuid ainuke vahe see, et see oleks rohkem foorumi vestlusaken, kui abipalvete koht.

Tänan soovituste eest. Selline tagasiside on alati kasulik.