Räägime juttu

Tere.
Mina räägin siin natukene juttu sellest kuidas siia sattusin ja kes ma ka olen.
Nii siis. Ma olen otsinud sellist rahulikku serverit kus mängida ja siis ma otsisin facebookist minecraft gruppidest midagi huviatavat. Ühtäkki jäin seisma ühe pika postituse juures milles oli just selle serveri info ja kommuun. Siis ma vajutasin sinna peale ja ma olin tõesti üllatunud. Lugesin kõigepealt läbi kõik foorumi teemad ja postitused ja ülejäänud kõik muu mis siin foorumis veel lugeda oli. Järgmine samm oli Koduleht kust ma sain väga palju huvitavat ja vajalikku informatsiooni. Siis tuli ettevõtta tingimused. Lugesin ka sealt mis lugeda oli. Ausalt öeldes olen väga excited, sest tahan seda serverit juba väga mängida.

Enesetutvustus
Olen 14. aastane noormees kellele meeldib väga käia õues sõpradega toredasti aega veetmas. Vabadel hetkedel veedan ma natuke aega ka arvutis. Peale kooli õpin ma kohe ära, et mul oleks rohkem vabaaega muid asju teha. Mulle väga meeldib joonistamine ja seega olen ma väga loov. Tegelen ka osade programmidega, mis aitavad mul fantaasiat suurendada. Oskan ka teha treilereid.

Tere.
Tänan sind, et tunned huvi serveri arenduskäigu vastu ja, et vaevusid sellise sisuka enesetutvustuse kirjutama.
Kindlasti soovitan ka silma peal hoida meie Discordil, seal saab alati kõige uuemat infot. Soovituste korral, võid ilusti teha teemasid Soovituste alafoorumisse. 🙂

@skilletx
Selge
Aitäh, et andsite vihje, et varsti midagi uut jälle.
Hakkan foorumit igapäevasel siis külastama. Siit saab siiski värskemaid teateid.

Väga meeldiv, et oleme suutnud sulle muljet avaldada, samuti on tore, et leidub veel inimesi, kes enne kommuuniga päriselt liitumist võtab vaevaks lugeda Serveri informatsioon läbi, paljudel on sinult õppida. 😃

PS: Põnevaid asju on tulemas veel, mida kodulehelt hetkel ei leia.