VikingMC ja eelkäijad

On olnud olukordi, kus inimestele on jäänud arusaamatuks seos VikingMC ja endise VikingMC vahel. Aitan teil mõista, samuti on see huvitav pilguheit VikingMC ajalukku.
VikingMC on varem olnud Eesti Minecraft kommuunis üsna tuntud nimi, sellega seoses on paljudel endistel Mängijatel tekkinud Serverist kas hea või halb mälestus, siinkohal tulebki kõige tähtsam ära mainida: VikingMC ei ole oma varasemate eelkäijatega kuidagi seotud. Serverit juhivad täiesti uued inimesed, uued sihid ja eesmärgid, kõik on uus. Ainus mis on ajaga säilinud on nimi. Kui sa oled varasema Vikingiga omandanud mingeid kogemusi, siis avanedes uuesti Serverisse tulles ei ole mõtet midagi eeldada, ning mälestusi endaga kaasa võtta ei ole vaja.
Samuti tuleb VikingMC nime kuuldes paljudele mõttesse ka Wabariik ja selle maakonnad. Wabariigi ja VikingMC omavaheline seos piirub ainult heade suhete, ning sellega, et VikingMC domeen soetati Wabariigi Omaniku käest.
Samuti ei soovi VikingMC praegune Juhtkond seda, et VikingMC nimetatakse kellegi/millegi eelkäijaks, sest seda see ei ole.
VikingMC on jõudnud selle ostmisest alates kuni praeguse hetkeni ja praeguste Omanikeni täiesti legaalselt, toimunud ei ole mingisugust erandamist (mida osad meelevaldselt väidavad)
Kõige põhilisem küsimus mida kõige selle peale kuulda saab on: "Miks te selle nime võtsite?" Kuna VikingMC on varasemalt tuntud, leidsime, et seda on võimalik ära kasutada, sest mingil vähesel määral reklaamib see nimi ennast ise, ning teine väga oluline põhjus on see, et meile lihtsalt meeldib see.

Eelarvamuste kujundamine, isegi ammuste kogemuste põhjal, ei kuulu asjade hulka, millega tark inimene tegeleks. 🙂

@lahemees47 Antud serveri omanikuga on juba algusest saati läbirääkimisi peetud ning ta on täiesti kursis, et VikingMC uues kuues avatakse, temal pole midagi selle vastu.

@thexmanguy ütles VikingMC ja eelkäijad:

Seega oli VikingMC nagu vaba serverinimi mida oleksid kõik võinuks kasutada?

Jah, kui "vaba" tähendab "ei saa kasutamise eest kohtusse kaevata". 😄
Küll aga ei olnud see "vaba" moraalses/eetilises mõistes, kuna mina selle domeeni (koos nimega) ostsin samanimelise serveri omaniku käest.

@thexmanguy Jah, kuna serveriga kuuluvad õigused on inimesel, kes omab sellele vastavat domeeni ja/või firmat. Antud juhul oli tegu ainult domeeniga.

Seega oli VikingMC nagu vaba serverinimi mida oleksid kõik võinuks kasutada?